Всеукраїнська літня школа журналістики МАН

У період з 13 до 24 червня 2013 року у с. Кустин Рівненського району на базі комунального закладу «Дитячий спортивно-оздоровчий комплекс “Електронік-Рівне”» Рівненської області проходила Всеукраїнська літня школа журналістики.

Юних науковців-журналістів з початком творчого навчання привітали головний спеціаліст відділу виховної роботи та соціального захисту дітей управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Ангеліна РОВКАЧ, директор Рівненської Малої академії наук учнівської молоді Олександр АНДРЄЄВ, старший викладач факультету журналістики МЕГУ ім. академіка С. Дем’янчука Михайло ВИШНЕВСЬКИЙ, журналіст, власний кореспондент телеканалу «1+1» у Рівненській та Хмельницькій областях Олександр КУРСИК, головний редактор Видавничого дому «ОГО» Віталій ГОЛУБЄВ.

Особливість школи журналістики - практичне, прикладне спрямування.

Для участі у ній із двадцяти міст та областей України прибули 22 переможці ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України, на виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Федоровича Януковича.

Старшокласники готували наукові роботи, знайомились із роботою газет, радіо і телебачення, спілкувались із журналістами і редакторами, створювали власні газети, відвідали міську друкарню, змогли доторкнутись до реалій журналістського життя.

Юні науковці мали змогу займатися журналістською практикою (екскурсії, заняття у телевізійних та радіостудіях), переглядати й обговорювати публіцистичні і науково-популярні фільми, створювали наукові проекти під керівництвом викладачів і науковців. Кожного дня проходили лекції для розвитку журналістських навичок.

Учні вдячні за екскурсії до міст Острог, Луцьк і Почаїв.

До роботи у літній школі були запрошені найкращі журналісти, а також науковці та викладачі Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка С. Дем’янчука, які прочитали курс лекцій і провели практичні заняття за напрямами теле-, радіо-, інтернет- та газетної журналістики.

Ольгу Лещик,ученицю 10 класу Броварської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №7, вихованку Будинку дитячої та юнацької творчості м. Бровари давно приваблює журналістика. На Всеукраїнській літній школі учениця представляла Малу академію наук учнівської молоді Київської області. Вона брала активну участь у всіх заходах, була обрана старостою групи та головним редактором газети літньої школи.  О.Лещик – голова учнівського самоврядування міста Бровари, тому вона вважає, що «набуті навички журналістики допоможуть в організації цієї роботи».

Учасники школи під керівництвом досвідчених журналістів набули цінного досвіду, який у подальшому стане вагомим для власної діяльності й науково-дослідницької роботи, щоб зробити свідомий вибір професії. 

Опитування

Вітаємо!

foto
Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України!
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН