Всеукраїнська літня школа робототехніки

 

У період з 3 до 14 липня проходила Всеукраїнська літня школа робототехніки. Відкриття відбулося у Національному університеті «Львівська політехніка».

Мета літньої школи – залучення учнівської молоді до активної науково-дослідницької роботи шляхом створення освітньо-розвивального середовища.

Цей захід проводив Національний центр «Мала академія наук України» і Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді.

У школі навчались переможці ІІ та ІІІ етапів конкурсу-захисту, а також учасники та переможці Всеукраїнської олімпіади з робототехніки. У цьому році літня школа працювала у смт. Брюховичі Львівської області. Для манівців проводились  лекційні та практичні заняття з робототехніки, математики,  механіки тощо.

На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Федоровича Януковича до Львова прибули юні науковці з 20 областей України.

Високу оцінку роботі літньої школи дала Іванна Антонівна Бородчук, директор Львівської обласної Малої академії наук учнівської молоді: «Такі школи працюють у різних напрямках – економіки, фольклору, фізики, математики, філології, мистецтва. Гарна природа та чудові умови – для поєднання навчання з відпочинком».

Професор Дмитро Васильович Федасюк, звертаючись до учнівської молоді, сказав: «Вам творити науку майбутнього. Робототехніка – це галузь науки і техніки, яка динамічно розвивається». Дмитро Васильович розповів чим цікава Львівська політехніка і місто Львів для абітурієнтів з різних регіонів України. 

До проведення теоретичних і практичних занять у літній школі долучились завідувач кафедри фотоніки Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки, професор Ярослав Бабицький і доцент кафедри Василь Татарин.

Учні – члени МАН Україниперебували в пансіонаті «Бойківщина» з хорошими умовами проживання та гарним  технічним забезпеченням. Для літньої школи закупили 9 комплектів роботів «Лего». Для читання лекцій у школі були запрошені найкращі викладачі в галузі робототехніки НУ «Львівська політехніка».

Київська   обласна   Мала   академія  наук  учнівської  молоді  делегувала Романчука Максима Сергійовича, учня 9 класу Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Білоцерківської міської ради для участі у школі робототехніки. «Лекції з фотоніки, фізики, математики і робототехніки були дуже цікавими і пізнавальними», – поділився думками учень. Турнір з «Робосумо» залишив багато яскравих і гарних вражень. Робота в літній школі надихала манівців на творчість.

Учасники  літньої   школи   взяли   участь   у   різноманітних  екскурсіях  і пізнавально-розважальних заходах. 

Опитування

Вітаємо!

foto
Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України!
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН