Розпочали роботу гуртки науково-дослідного спрямування Малої академії наук учнівської молоді

prev next

Діяльність Малої академії наук учнівської молоді Київської області спрямована на підвищення якості навчально-виховного процесу в дослідницько-експериментальному напрямку, створення належних умов для забезпечення подальшої творчої та дослідницької роботи юних науковців з високим рівнем культури. З метою залучення вихованців (учнів, слухачів) до роботи в різних галузях науки, техніки, культури і мистецтва, а також виявлення, розвитку і підтримки обдарованої молоді, створення умов для її творчої реалізації та розширення наукового світогляду, організації змістовного дозвілля  16 вересня 2013 розпочали свою роботу гуртки науково-дослідного спрямування в системі Малої академії наук учнівської молоді (38 гуртків, 41 група,  до роботи в яких залучено понад 650 учнів з різних регіонів Київщини).           

Участь вихованців у науково-дослідницькій, експериментальній, конструкторській та винахідницькій роботі розширить їхній науковий світогляд, позитивно вплине на набуття навичок самостійної роботи, дасть можливість бути активними у житті своєї країни.

На реалізацію завдань  Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання (забезпечення широкого доступу талановитої молоді до нових знань незалежно від місця проживання) 7 гуртків працюватимуть у сільській місцевості, до роботи в яких залучено 92 учнів.

Науково-дослідницька діяльність сприятиме цілеспрямованому формуванню творчої особистості та її світогляду, тому традиційними стануть зустрічі відомих науковців і митців Київщини з юними дослідниками.

Для активної співпраці в організації гурткових занять будуть запрошені доктори та кандидати наук Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова,  Університету сучасних знань, Київського національного лінгвістичного університету, Білоцерківського національного аграрного університету, науково-педагогічні працівники загальноосвітніх закладів.

Мала академія наук учнівської молоді ставить перед собою завдання – збагатити методи та засоби виховної роботи з учнями цікавими інноваціями, що вплине на інтелектуальний розвиток вихованців, готових до творчої діяльності в різних галузях фундаментальних наук.

Опитування

Вітаємо!

foto
Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України!
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН