Розпочали роботу гуртки науково-дослідного спрямування Малої академії наук учнівської молоді
Діяльність Малої академії наук учнівської молоді Київської області спрямована на підвищення якості навчально-виховного процесу в дослідницько-експериментальному напрямку, створення належних умов для забезпечення подальшої творчої та дослідницької роботи юних науковців з високим рівнем культури. З метою залучення вихованців (учнів, слухачів) до роботи в різних галузях науки, техніки, культури і мистецтва, а також виявлення, розвитку і підтримки обдарованої молоді, створення умов для її творчої реалізації та розширення наукового світогляду, організації змістовного дозвілля 16 вересня 2013 розпочали свою роботу гуртки науково-дослідного спрямування в системі Малої академії наук учнівської молоді (38 гуртків, 41 група, до роботи в яких залучено понад 650 учнів з різних регіонів Київщини).
Участь вихованців у науково-дослідницькій, експериментальній, конструкторській та винахідницькій роботі розширить їхній науковий світогляд, позитивно вплине на набуття навичок самостійної роботи, дасть можливість бути активними у житті своєї країни.
На реалізацію завдань Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання (забезпечення широкого доступу талановитої молоді до нових знань незалежно від місця проживання) 7 гуртків працюватимуть у сільській місцевості, до роботи в яких залучено 92 учнів.
Науково-дослідницька діяльність сприятиме цілеспрямованому формуванню творчої особистості та її світогляду, тому традиційними стануть зустрічі відомих науковців і митців Київщини з юними дослідниками.
Для активної співпраці в організації гурткових занять будуть запрошені доктори та кандидати наук Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова, Університету сучасних знань, Київського національного лінгвістичного університету, Білоцерківського національного аграрного університету, науково-педагогічні працівники загальноосвітніх закладів.
Мала академія наук учнівської молоді ставить перед собою завдання – збагатити методи та засоби виховної роботи з учнями цікавими інноваціями, що вплине на інтелектуальний розвиток вихованців, готових до творчої діяльності в різних галузях фундаментальних наук.