Робота з обдарованими дітьми

prev next

11 вересня 2013 р. в Київському обласному інституті педагогічних кадрів відбулась Інструктивно-методична нарада, в якій взяли участь представники Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді».

С.В.Пірогова, завідуюча Центром роботи з обдарованими дітьми КОІПОПК вказала на важливість різних напрямків роботи  з обдарованими дітьми.

На нараді обговорювались актуальні напрямки роботи з обдарованими дітьми на виконання Нових соціальних ініціатив Президента України В.Ф. Януковича та необхідність формування в учнів творчих здібностей у процесі  дослідницької діяльності.

Роботу з обдарованою учнівською молоддю в системі МАН Київщини розкрили в.о.директора І.М.Незабитовський і заступник директора з навчально-виховної роботи Т.В.Петровська.

І.М.Незабитовський ґрунтовно зупинився на питаннях:

  • дослідницька діяльність учнів як провідний фактор навчально-виховного процесу Малої академії наук учнівської молоді;
  • дотримання нормативної бази в системі МАН;
  • організація та проведення І і ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН України.

Ігор Миколайович відзначив велику увагу до обдарованих дітей з боку влади, особисто голови Київської обласної державної адміністрації Присяжнюка А.Й. і підкреслив, що значення науково-дослідницької роботи підвищується з кожним роком. Зі школи формується зацікавленість науково-дослідницькою діяльністю учнів, яка знаходить продовження у вищих навчальних закладах. «Дослідницька діяльність є однією з прогресивних форм роботи з обдарованою та талановитою учнівською молоддю. Пошук нових ідей зі створення і функціонування МАН учнівської молоді, обґрунтування в авторських програмах нових форм і методів заохочення дітей, творчого їх розвитку, поглибленого навчання можуть зробити позашкільний навчально-виховний процес  скерованим у напрямку розвитку і формування дослідницьких навичок і здібностей учнів. Саме у позашкільних закладах, де згуртовуються талановиті діти, які змалку зацікавлені у здобутті глибоких знань з тих чи інших галузевих наук, формуються майбутні науковці» – зазначив І.М.Незабитовський.

Т.В.Петровська, заступник директора з навчально-виховної роботи детально висвітлила творчі конкурси літературного напрямку. Вона звернула особливу увагу на передбачені заходи по відзначенню 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка (конкурс творчих і дослідницьких робіт, педагогічні читання, учнівська науково-практична конференція), 80-річчя вшанування пам’яті жертв Голодомору і Всеукраїнський літературний конкурс «Розкрилля душі».

Учасники наради поділились практичним досвідом у підготовці учнів до Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН.

Методисти по роботі з обдарованими дітьми Київської області отримали книжки від Малої академії наук учнівської молоді»: «Інформаційно-методичний вісник», «Інформаційно-аналітичний звіт (2012/2013), «Тези наукових робіт-2013».

Опитування

Вітаємо!

foto
Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України!
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН