Круглий стіл «Розвиток та особливості науково-дослідницької діяльності учнівської молоді»

prev next

На виконання Проекту «Обдарована дитина» Програми розвитку системи освіти Київської області на 2011-2014 роки, затвердженої рішенням сесії Київської обласної ради VI скликання від 24.03.2011 № 060-05-VI та з метою залучення учнівської молоді до активної науково-дослідницької діяльності шляхом створення освітньо-розвивального середовища Київським обласним комунальним позашкільним навчальним закладом «Мала академія наук учнівської молоді» спільно з Посольством Республіки Індонезія в Україні, Київським міжнародним університетом 18 вересня 2013 року в м. Києві було проведено круглий стіл на тему «Розвиток та особливості науково-дослідницької діяльності учнівської молоді».

У роботі круглого столу взяли участь учні-члени Малої академії наук, представники Посольства Республіки Індонезія в Україні, науково-педагогічний склад Київського міжнародного університету, юні науковці Ліцею Київського міжнародного університету, співробітники Малої академії наук учнівської молоді. Загальна кількість учасників –65 осіб.

Метою проведення даного заходу було сприяння розвитку наукової думки серед учнівської молоді, обмін досвідом, залучення широкого кола осіб до завдань, які ставить перед собою Мала академія наук України.

Завдяки Київському міжнародному університету, який завжди відстоював ідеї просвітництва та підтримував науковий розвиток талановитої молоді, круглий стіл було проведено на високому рівні.

На початку  з вітальним словом до всіх учасників звернулися  проректор з науково-виховної роботи, професор Київського міжнародного університету Данченко Тетяна Володимирівна, яка акцентувала увагу на необхідності підтримки науково-дослідницької діяльності учнівської молоді науковцями вищих навчальних закладів; в. о. директора Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» Незабитовський Ігор Миколайович  підкреслив, що відповідно до нових соціальних ініціатив Президента України в Київській області  влада значну увагу приділяє розвитку та підтримці обдарованих і талановитих дітей,  що підтверджується передачею приміщення Малій академії наук учнівської молоді для  створення нового навчально-дослідницького центру. Надзвичайний і Повноважний Посол Індонезії в Україні пані Нінк Кун Нар’яті  у своїй вітальній промові  зазначила, що результати дискусії, присвяченої науковій та освітній складовій українсько-індонезійських відносин, сприятимуть виробленню дієвих пропозицій щодо концептуальних засад співробітництва, поглибленню та наповненню конкретним змістом партнерства в цих сферах між Україною та Індонезією, окресленню орієнтирів співпраці на перспективу.

Акцент дискусій круглого столу  було зроблено саме на власному досвіді науково-пошукової роботи кожного з молодих науковців Київщини. Учні представили свої наукові роботи, поділилися враженнями, досвідом, знаннями. Для більшості з них це вже не перший досвід такої форми наукової діяльності. Учасники вразили «старших колег» та гостей відмінним знанням англійської мови, предметів, обізнаністю, а особливо вмінню вести діалог на серйозні наукові теми саме іноземною мовою.

Сподіваємося, що цей захід започаткує новий поступ, прагнення опанувати знання, уміння й навички, необхідні для досягнення кожним своєї мети.

Опитування

Вітаємо!

foto
Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України!
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН