Круглий стіл «Ніхто не забутий, ніщо не забуто»

prev next

4 жовтня 2013 р. на базі Бучанської спеціалізованої загальноосвітньої  школі І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов  відбувся круглий стіл «Ніхто не забутий, ніщо не забуто», приурочений 70-річчю визволення Києва і України від німецько-фашистських загарбників.     

Зі вступним словом виступила методист Малої академії наук учнівської молоді Ю.В. Гурбич. Вона багато уваги приділила вшануванню величному подвигу визволителів.

Мельник Петро Михайлович, вчитель історії, розповів про оборону Києва під час ІІ світової війни, зупинився на цікавих фактах мужності та героїзму радянських воїнів.

Учні – члени  МАН підготували глибокі матеріали про окупацію німецькими військами м. Києва, реферати та наукові роботи, предметом дослідження яких  була  битва за Київ та його визволення. Документальний фільм про воєнні часи дав можливість всім присутнім перенестися в ті полум’яні роки, коли Київ  був у руїнах і на його території панували німці.

Липкан Ігор та Чемерис Олексій, учні Бучанської спеціалізованої  загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов,  підготували реферати та презентацію на тему «Битва за Київ». Учасники круглого столу довго обговорювали складні події у житті нашого народу.

Гришина Вікторія, учениця Бучанської спеціалізованої  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов, презентувала воєнний щоденник її дідуся, який пройшов війну з перших до останніх днів, та зачитала спогади колишнього воїна про форсування Дніпра та взяття Києва радянськими військами.

У заході, присвяченому 70-річчю визволення Києва від німецько-фашистських загарбників, який був проведений та організований Малою академією наук учнівської молоді  взяли  участь учні шкіл м. Бучі та Ірпінського району.   Учасники круглого столу «Ніхто не забутий, ніщо не забуто» поглибили свої знання про героїчне минуле України, збагатилися духовно. Методист Бучанського міського відділу освіти І.В.Жучкова  подякувала учням за  розгорнуте висвітлення тем, присвячених подіям Великої Вітчизняної війни та визволення Київщини від німецьких загарбників.

Опитування

Вітаємо!

foto
Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України!
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН