Варченко Ольга Олександрівна

Повернутись

Вона продовжує родинні традиції

      Ще з дитинства Ольга Варченко живе в полоні цифр, економічних категорій та законів. Сім’я Варченків – економісти. Тож питання ким бути Оля визначила уже в 13 років, коли вирішила вступити до Білоцерківського економіко-правового ліцею. Звичайно – економістом-фінансистом. Уже з перших лекцій на уроках економіки захоплення стало справою життя. Більшу частину свого часу Ольга присвячує науково-дослідницькій роботі в Малій академії наук в секції економіки. Її захоплює інвестиційний клімат України, його аналіз, встановлення причин невдач, пошук рекомендацій щодо поліпшення, порівняння прибутковості та рентабельності різних суб’єктів економіки Білоцерківщини та Київщини. Оля працює в райдержадміністраціях, збираючи дані, додатково відвідує лекції провідних економістів БНАУ, експериментує з цифрами, графіками та діаграмами.

      Ще навчаючись в ліцеї вона стає переможцем студентської олімпіади з економіки БНАУ. Саме тут гартується досвід ґрунтовно й виважено доводити свої думки, спілкуватися з провідними фахівцями в галузі економіки.

     Останній рік навчання в ліцеї був відзначений перемогами на I та II турі захисту науково-дослідницької роботи «Підвищення інвестиційної привабливості сільськогосподарських підприємств» та II місцем на III Всеукраїнському турі МАНУ. Ольга стала також учасником Міжнародного захисту науково-дослідницьких робіт у Швейцарії.

    Сьогодні Варченко Оля є студенткою Київського національного економічного університету, Президентською стипендіаткою, успішно навчається, займається науково-дослідницькою роботою, вміє поєднувати навчання з активним відпочинком – фестивалі, концерти, виставки, музеї, пізнавальний туризм.

    Оля переконана, що цінність життя – це реалізація власного потенціалу в науці, отримання позитивних вражень від оточуючого світу.

 

Опитування

Вітаємо!

foto
Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України!
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН