Редько Олена Миколаївна

Повернутись

Шлях до успіху

     Є на Київщині одне з наймальовничіших прадавніх сіл – Самгородок, де стоїть хатина, подвір’я якої повите виноградною лозою. Тут народилася Олена Миколаївна Редько – майбутній майстер педагогічної справи, вчитель географії та економіки Державного ліцею міста Білої Церкви.

    Дитинство… Прекрасний, неповторний, незабутній дивосвіт, живодайна криниця думок, почуттів, надій.

    А для Олени Миколаївни ця пора була ще й напоєна настоєм духмяних квітів і трав, які бігала збирати на Замкову гору; першими оповідками бабусі й мами про старовинні замки й оборонні вали, від яких віяло героїчною історією українського народу; співом пташиного різноголосся і плескотом річечки Березянки, куди приходила помилуватися красою рідного села; запахом поля й свіжоспеченого хліба, адже змалечку батьки привчали до праці…

   Незабутня шкільна пора… Уже тоді Олена Миколаївна вирішила стати вчителем, хотіла навчати дітей, відчути радість від спілкування з ними, а ще більше втілити в життя найзаповітнішу мрію – горіти, а не жевріти, творити, а не очікувати…

      Та доля розпорядилася інакше: спочатку закінчила Київський топографічний технікум, здобула професію картографа, а вже потім відкрилися для Олени Миколаївни двері Київського національного університету імені Тараса Шевченка, де вчилася на географічному факультеті.

     Трудову діяльність розпочала молода дівчина в Білорусі, працювала на картографічному підприємстві міста Гомеля. Тут і долю знайшла, стала матір’ю, дбайливо виховувала сина.

     Та нестримне бажання повернутися в Україну зігрівало серце, додавало снаги, надихало на нові трудові звершення. І мрія збулася:у 1979 році сім’яРедько переїздить до Миколаєва.

     Тут Олена Миколаївна розпочинає педагогічну діяльність, зустрічаючи на своєму шляху і труднощі, і перемоги…

    Допитливі оченята її учнів, щирі усмішки й відкриті серця, спонукали до творчості, і вона щоразу, переступаючи поріг класу, запрошувала своїх вихованців у нові мандрівки світом…

    З 1988 року гідним та дорогим серцю стає для Олени Миколаївни місто Біла Церква, що розкинулося на берегах мальовничої Росі, яку й сьогодні не перестає дивувати красою й неповторністю дендропарку “Олександрія”. Саме сюди приводила учнів загальноосвітньої школи №20 О.М.Редько вивчати ландшафти й кліматичні умови, виховувати в них любов до рідної землі.

     З 1996 року Олена Миколаївна – вчитель географії та економіки Державного ліцею. Тут розкриває весь свій творчий потенціал, стає професіоналом, улюбленим наставником ліцеїстів.

    Олена Миколаївна Редько є автором кількох навчальних програм економічного спрямування, має два сертифікати викладача економіки Національної Ради з економіки освіти США, щедро ділиться своїм педагогічним досвідом з колегами, проводячи заняття на курсах підвищення кваліфікації в Київському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних кадрів, бере активну участь у роботі Міжнародних семінарів з економіки.

     Результати діяльності авторської школи Олени Миколаївни по роботі з обдарованими дітьми свідчать про її високу педагогічну майстерність, відданість справі: один переможець та 13 призерів IVетапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки та географії, три – переможці IIIетапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Вчителька була керівником 24 учнівських науково-дослідницьких робіт з економіки, 22 з яких відмічені дипломами обласного етапу конкурсу-захисту.

     Команда учнів Державного ліцею виборола 2 місце в Iвсеукраїнському турнірі юних економістів у місті Рівному.

     За значні успіхи в роботі Олена Миколаївна нагороджена численними грамотами Київської обласної ради, головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Міністерства освіти і науки України, Національної Ради з економічної освіти при департаменті освіти США, знаком “Відмінник освіти України” та знаком “Василь Сухомлинський”. Але найкращою нагородою для Олени Миколаївни залишаються вдячні учні, серед яких значна кількість – фахівці з економіки.

     Весна знову хвилює і зве у свої мандри непосидючих. З ким сьогодні вирушить у дорогу пізнання економічної науки педагог-майстер, Олена Миколаївна? Її чекають, її виглядають, її шанують. Визнання прийшло, й дитяча любов непідкупна випромінює своє тепло і гріє душу…

 

Опитування

Вітаємо!

foto
Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України!
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН