Зустріч учнівської молоді Київської області з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Індонезія в Україні пані Нінінк Кун Нар’яті

prev next

30 жовтня 2013 року у приміщені Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Григоровича Шевченка відбулася зустріч Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Індонезія в Україні пані Нінінк Кун Нар’яті з професорсько-викладацьким складом університету, студентами, які вивчають індонезійську мову та обдарованими учнями Київської області.

Пані Посол прочитала лекцію англійською мовою на тему «Індонезійсько-українські відносини в контексті сучасних глобалізаційних процесів». Після цікавого виступу Посла студенти та школярі задавали питання англійською та індонезійською мовами, демонструючи не лише чудове знання мов, але й глибокі знання культури, історії, міжнародних відносин. Зацікавленість даною подією виявили понад 130 учнів Київської області. Отже, Мала академія наук учнівської молоді і на подальше буде планувати подібні заходи з метою розширення кругозору юних науковців.

Пані Посол закцентувала увагу на необхідності вивчення східних мов у сучасному світі. «Якщо людина володіє англійською мовою – вона вміє ходити, європейською – бігати, а якщо східною – літати» - надихнула пані Нінік школярів.

В результаті зустрічі пані Нінінк Кун Нар’яті відзначила вільне володіння іноземними мовами учнів Київської області і Інституту філології та їх блискучу обізнаність у різних галузях знань. Також, запропонувала провести спільний з МАНУМ культурно-мистецький захід і прийняла запрошення вчителів міста Білої Церкви відвідати місто і зустрітися з вихованцями білоцерківських шкіл.

Опитування

Вітаємо!

foto
Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України!
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН