Велика ціна визволення України

prev next

5 листопада 2014 року на базі Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива»- загальноосвітня школа  І ступеня» відбувся круглий стіл «Велика ціна визволення України»,в якому взяли участь учні різних шкіл міста та педагоги гімназії. Темою обговорення було визволення української держави від фашистських загарбників. Завдання круглого столу – довести вагому роль України у Перемозі, визначити здобутки та втрати війни, винести висновки з цієї трагічної події та провести аналоги з сучасністю. 

На початку круглого столу С.В.Хахуда, керівник наукового гуртка «Пошук» Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» акцентувала увагу на тому, що події під час Великої Вітчизняної війни тісно переплітаються із сьогоденням.

Учні шкіл Бориспільщини розповідали про історію Другої світової війни, найвизначніші битви та геройські вчинки звичайних людей, які робили все заради Батьківщини та миру. Учні висловлювали думки про причини поразок та відступів, засуджували братовбивчі дії. Підіймалося питання про фальсифікацію самопожертви, на що діти одноголосно відповіли, що ці вчинки завжди були щирими. Не обійшлося без переплетення минулого із сьогоднішніми подіями на території України.

Під час круглого столу було визначено здобутки та втрати Великої Вітчизняної війни для України. Втрати були великими для нашого народу, а ціна визволення рідної землі – надзвичайно висока.

Методист Малої академії наук учнівської молоді О.А.Бурчак зауважила, що круглий стіл дійсно вказав на помилки під час Другої світової війни, які не можна повторювати. Ольга Анатоліївна також зазначила, що нам варто запам’ятати «уроки війни», щоб був мир на землі. Запорука мирого і щасливого життя – це єдність, патріотизм та мужність. Ми – єдиний народ, одне ціле! Якщо ми будемо відстоювати рідний край, то ніхто не подолає Україну.

 

 

Опитування

Вітаємо!

foto
Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України!
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН