Сучасні проривні технології

prev next

24 жовтня 2014 року в Київському обласному комунальному позашкільному навчальному закладі «Мала академія наук учнівської молоді» відбувся лекторій «Сучасні проривні технології» у якому взяли участь понад 150 учнів і вчителів Київської області.

З вітальним словом виступила Т.В.Петровська, директор Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді». Тетяна Василівна розповіла про конкурси, які відбуваються у цьому навчальному році на обласному етапі та про плідну співпрацю з вищими навчальними закладами.

Перед учнями виступилиП.І.Лобода, доктор технічних наук, член-кореспондент Національної академії наук України, професор кафедри високотемпературних матеріалів та порошкової металургії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут»;А.С.Кочешков, завідувач кафедрою леварного виробництва чорних і кольорових металів Інженерно-фізичного факультету, кандидат технічних наук, професор; І.М.Гурія, кандидат технічних наук.

Представники Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» продемонструвалиграндіозність досягнень нового науково-технічного напрямку та слайди в виробами ливарного виробництва.

Петро Іванович Лобода багато уваги приділив матеріалознавству та вказав на те, що «ми створюємо принципово нові технології, матеріали визначають розвиток цілих цивілізацій». Учні змогли ознайомитись  із взаємодією нономатеріалів із живими організмами.

О.В.Губрій,завідувач організаційно-масовим відділомКиївського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» ознайомила учнівську молодь з вимогами щодо написання науково-дослідницьких робіт, адже учні, які приїхали на зустріч з відомими науковцями беруть активну участь в інтелектуальних конкурсах.

Педагоги шкіл області відзначили, що такі зустрічі не тільки показують перевагу знань у сьогоденні, але і допомагають випускникам шкіл обрати майбутню професію.

Опитування

Вітаємо!

foto
Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України!
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН