Настановна конференція учнів – членів МАН України Київського територіального відділення

prev next

Настановна конференція учнів – членів МАН України Київського територіального відділення

      17 жовтня в Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова відбулась Настановна конференція учнів – членів МАН України Київського територіального відділення.У роботі конференції взяла участь президія Малої академії наук учнівської молоді. Юних науковців від випускників МАН України привітала Ірина Ліснічук,студентка І курсу відділення «Літературна творчість» Інституту філології Київського Національного Університету ім. Т. Шевченка, неодноразова переможиця багатьох Всеукраїнських конкурсів. Вона з радістю розповіла, що працювала в Малій академії наук з 8 класу і досягла високих результатів, адже участь у конкурсах дала змогу розширити інтелектуальні знання, сформувати уміння і навички відстоювати свої погляди. І побажала манівцям робити все, щоб Україна стала однією із кращих у світі.

Президент Малої академії учнівської молоді В.П. Сергієнко, заступник І проректора, завідувач кафедрою комп’ютерної інженерії Інституту інформатики, доктор педагогічних наук, професор запевнив учнів, що вони протягом року зможуть працювати з провідними науковцями. «Наука існує в суспільстві, щоб здобувати нові знання», – переконливо сказав Володимир Петрович. І звернув особливу увагу на новизну і актуальність обраної теми для дослідження. А перемога на конкурсі-захисті МАН – це «велике досягнення на все життя, робота в МАН сприятиме підняттю учнів, як особистостей».

В.В. Сахнюк, доктор ветеринарних наук, професор, проректор з наукової роботи Білоцерківського національного аграрного університетусказав, що всі працівники університету готові прийти на допомогу учням – членам МАН, тому що «хто починає із сумніву, той закінчує впевненістю». Він теж приділив значну увагу  особливостям наукових досліджень учнівської молоді.

І.І. Сотніченко, проректор з науково-методичної роботи Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів, кандидат педагогічних наук виступила з теми «Підготовка до конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт». Вона допомогла учням зрозуміти, що «дуже важливо дотримуватись певної послідовності, показати свої власні здобутки» під час захисту роботи. Ірина Іванівна вказала на те, що учням потрібно ґрунтовно  вивчити досліджувану тему, «кожне дослідження оперує певними методами і поняттями, які потрібно знати».

О.Г. Мережинська, директор Київського обласного комунального позашкільного начального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» розповіла про «Основні засади організації діяльності Малої академії наук учнівської молоді Київської області». Вона відзначила, що з кожним роком все більше учнів приходять в Малу академію наук. «У 2011-2012 навчальному році у Київській області 4439 учнів було охоплено роботою в Малій академії наук учнівської молоді, 760 робіт було заявлено на ІІ обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту, до захисту було допущено 608 робіт», повідомила Оксана Григорівна. За результатами обласного етапу визначились 33 переможці – команда, яка представляла Київську область. 12 з них вибороли І-ІІІ місця Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту МАН. Директор Малої академії наук учнівської молоді сказала про зміни у наукових відділеннях та нові секції, які дадуть учням більше можливостей.

Учнямпродемонстрували фільм про здобутки Драгоманівського  університету.

Після урочистої частини учні розійшлись по секціях. У роботі конференції взяли участь 193 учні, 47 наукових керівників і 18 науковців із вищих учбових закладів міста Києва та Київської області. Всі, хто мав змогу спілкуватись із юними дослідниками переконані, що наша молодь надзвичайно талановита і за ними майбутнє України.

Зустріч учнівської молоді з науковцями ще більше запевнила учнів – членів МАН, що написання науково-дослідницьких робіт дасть їм можливість мати високі знання.

Опитування

Вітаємо!

foto
Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України!
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН