Міжнародний науково-практичний семінар «Комп'ютерно-орієнтовані системи навчання природничо-математичних дисциплін»

prev next

28 жовтня 2014 року в Національному педагогічному університеті імені Михайла Драгоманова відбувся Міжнародний науково-практичний семінар «Комп'ютерно-орієнтовані системи навчання природничо-математичних дисциплін», з нагоди 60-річчя від дня народження заступника першого проректора НПУ імені М.П. Драгоманова, президента Малої академії наук Київської області, заслуженого працівника освіти України, завідувача кафедри комп’ютерної інженерії,академіка Академії наук вищої освіти України,доктора педагогічних наук, професора Сергієнка Володимира Петровича.

У семінарі взяли участь науковці з НПУ імені М. П. Драгоманова, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, а також іноземні гості з Пряшівського університету (Словаччина), Альянсу Програми сприяння зовнішньому тестуванню в Україні USETI, Національного Темпус/Еразмус + офіс в Україні. Захід проходив за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України та Академії наук вищої освіти України.

З вітальним словом виступив ректор НПУ імені М. П. Драгоманова, доктор філософських наук, професор, член-кореспондент НАН України, академік НАПН України, президент асоціації ректорів педагогічних університетів Європи Андрущенко Віктор Петрович. Ректор відзначиввеликий внесок Володимира Петровича у розвиток та якісне функціонування університету, появу та розгалуження освітніх вимірювань в НПУ. Віктор Петрович побажав плідної роботи та конструктивного діалогу всім присутнім.

До привітання були залучені представники університетів, наукових установ та громадських організацій. Теплими словами привітала Сергієнка Володимира Петровича від Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Малої академії наук учнівської молоді» Петровська Тетяна Василівна. Директор висловила подяку президентові Малої академії наукза активну і плідну роботу в Малій академії, вболівання за долю дітей і виховання підростаючого покоління.

На пленарних та секційних засіданнях науковці обговорили питання в галузі освітніх вимірювань, фахової компетентності фахівців з освітніх вимірювань, загалом теоретичні аспекти поняття моніторингу в освіті. У секційних доповідях взяла участь заступник директора з навчально-виховної роботи Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Малої академії наук учнівської молоді» Рибченко Тетяна Миколаївна, яка  зосередила свою увагу на комп'ютерно-орієнтованих системах навчання. Науковці відзначили актуальність й поширеність комп’ютерної інженерії в освітній галузі, таких аспектах як інформаційна педагогіка та інформаційна культура, особливостях інформатизації освіти та інше.

Опитування

Вітаємо!

foto
Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України!
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН