Літературно-мистецьке свято «Зерна доброти»

prev next

Щирий, вірний власному девізу,

До Добра дорогу проклади.

Приготуй хороших справ валізу

І прямуй сміливо до мети.

Добрі справи означають візу

В мандри до Країни Доброти.

                           Дмитро Білоус

Відбувся ІІІ обласний поетичний конкурс «Зерна доброти» – 2014, започаткований Малою академією наук учнівської молоді Київської області.Урочиста церемонія нагородження його переможців і лауреатів  проходила під час літературно-мистецького свята в Хотівському навчально-виховному комплексі«Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Києво-Святошинського району.

Мета конкурсу – утвердження творчої особистості учня, яка прагне творити художнє слово, що відображає духовні надбання української та загальнолюдської культури.

Очолював журі конкурсу Василашко Василь Федорович, відомий письменник, лауреат літературної премії ім. Лесі Українки, заслужений журналіст України, учений секретар правління Товариства «Знання» України.

Члени журі:

1. Кир’ян Надія Володимирівна, письменник і журналіст, член Національної спілки письменників України, лауреат літературної премії ім. Олени Пчілки;

2. Довгоп’ят Ольга Миколаївна – відмінник освіти України, член Національної спілки письменників України, лауреат літературної премії ім. Григорія Косинки;

3.Іваненко Григорій Іванович, член Національної спілки письменників України, член   Національної спілки журналістів України, номінант рейтингу «Золота фортуна»;

4. Петровська Тетяна Василівна – член Національної спілки письменників України, відмінник освіти України, лауреат літературної премії ім. Григорія Косинки;

5.Бубир Володимир Петрович, член Національної спілки письменників України, керівник творчого об'єднання «Ауровіль».

В.Ф.Василашко наголосив на проростанні у душах початкуючих поетів добрих починань, побажав юним авторам багато читати найкращих творів вітчизняної і світової літератури.

Учасників конкурсу привітали: Сергієнко Володимир Петрович, президент Малої академії наук учнівської молоді, доктор педагогічних наук, професор, академік Академії наук вищої освіти України; Петровська ТетянаВасилівна, в.о. директора Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді», Неруш Наталія Василівна, директор Навчально-виховного комплексу “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія”, Мацько Наталія Денисівна, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник Інституту педагогіки НАПН України; Пасічник Надія Сергіївна, секретар Хотівської сільради, Шовкун Людмила Миколаївна, кандидат педагогічних наук; Кондратенко Тетяна Григорівна, головний редактор Всеукраїнської газети «Я сам (а)»,  Губрій Олена Володимирівна, завідуюча організаційно-масовим відділом Малої академії наук учнівської молоді.

Свої поезії читали письменники Київщини: Прус Фаїна Степанівна, вчителька і письменниця; Лямічев Валентин Валентинович, письменник; Годенков Ігор Леонідович, письменник, керівник  літературної студії «Сузір’я»  Макарівського  районного Центру творчості дітей та юнацтва  імені Данила Туптала, а також всі переможці та призери конкурсу.

Головний подарунок конкурсу «Зерна доброти» – книжка.  Книжки  учні та учасники заходу отримали від Малої академії наук учнівської молоді, Цікаленка Юрія Володимировича, депутата Київської обласної ради, голови громадської організації«Союз Православних Сил «Спас»; Фещенко Світлани Олександрівни, директора благодійного фонду «Богуслав», Клічака Василя Йосипович, голови Київської обласної організації Всеукраїнського Товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, письменника, лауреата  багатьох літературних премій, заслуженого журналіста України; Івана Кокуца, письменника.

Журі конкурсу відзначило 55 учнів Київської області.

За підсумками обласного поетичного конкурсу  «Зерна доброти» призерами і переможцями конкурсу стали учні з різних міст і районів Київщини.      

Перші місця:                    

1. Ляшенко Аліна,  вихованка зразкової літературної студії «Первоцвіт» Центру творчості дітей та юнацтва «Соняшник» м. Білої Церкви І місце;

2. Зубов Максим Миколайович, учень 9 класу Стовп’язької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Переяслав-Хмельницького району І місце;

3. Тимошенко Юлія, учениця 9 класу Мокрецького навчально-виховного комплексу  «Загально-освітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Броварського районуІ місце;  

4. Сушко Микола, учень 8 класу Григорівської загальноосвітньої  школи І – ІІІ ступенів Обухівського району І місце;

5. Шуба Тетяна, учениця 4 класу Розважівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іванівського району І місце.

         Другі місця:

6. Чекан Марія, учениця 9 класу Горностайпільського НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Іванківського району ІІ місце;

7. Мощанецький Юрій, учень 11 класу Стрижавської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Ставищенської району ІІ місце;

8. Бурчак Марія, учениця 11 класу Бориспільської спеціалізованої школа І – ІІІ ступенів № 5 ІІ місце;

9. Пашкова Маргарита, учениця 9 класу Ржищівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів ім. Олега Кошового ІІ місце;

10. Горнєєва Марина, учениця 9 класу Узинської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів №2 Білоцерківського району ІІ місце;

11. Вишнякова Владислава, учениця 8 класу Бориспільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 8 ІІ місце;

12. Буренко Ольга, учениця 7 класу Іванківської загальноосвітньої  школи І- ІІІ ступенів № 1 ІІ місце;

13. Руденко Інна, вихованка гуртка «Журналіст» Миронівського

 ЦДЮТ ІІ місце;

14. Сміленко Марія, учениця 6 класу Пархомівського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» Володарського району ІІ місце;

15. Проволовська Анастасія, учениця 6 класу Шкарівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Білоцерківського району ІІ місце;

16. Петраков Ілля, учень 4 класу Білоцерківської спеціалізованої школа І-ІІІ ступенів № 9 ІІ місце;

17. Соловйова Анастасія, учениця 4 класу Білогородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Києво-Святошинського району ІІ місце.

         Треті місця:

18. Романська Віталіна, учениця 11 класу Березанської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 4 ІІІ місце;

19. Лещик Ольга, учениця 11 класу Броварської спеціалізованої школи № 7 ІІІ місце; 

20. Мороз Аліна, учениця 9 класу Фастівського НВК «Ліцей інформаційних технологій – СЗШ І – ІІІ ступенів № 9» ІІІ місце;

21. Скред Ольга, учениця 10 класу Бучанської української гімназії ІІІ місце;

22.Звєрькова Юлія,  учениця 11 класу вихованка Макарівського  районного Центру творчості дітей та юнацтва  імені Данила Туптала ІІІ місце;

23. Джулай Анжела, учениця 11 класу Баришівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 2 ІІІ місце;

24. Гриб Марина, учениця 11 класу Маслівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Миронівського району ІІІ місце;

25. Михайленко Владислава, учениця 9 класу Хотівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Києво-Святошинського району ІІІ місце;

26. Чорна Марія, учениця 10 класу Згурівської загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів ІІІ місце;

27. Охріменко Марія, учениця 5 класу НВК «Узинська гімназія» Білоцерківського району ІІІ місце;        

28. Привалова Юлія, учениця 8 класу Василиської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Ставищенського району ІІІ місце;

29. Бондарук Анастасія, учениця 3 класу Галайківського НВО «ЗОШ І – ІІ ступенів – дитячий садок» Тетіївського району ІІІ місце;

30. Клочан Олександр, учень 3 класу Ромашківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рокитнянського району ІІІ місце;

31. Ювченко Олександр, учень 3 класу Славутицької загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів № 2 ІІІ місце.

 

           Також відзначено фіналісти (24 учні) конкурсу за  творчий пошук і оригінальні поетичні спроби та вчителі (31 учитель), які підготували переможців і призерів конкурсу.      

Диплом «Поетична надія» отримала наймолодша учасниця конкурсу Бабич Анастасія, учениця 2 класу Згурівського НВК «Гімназія – ЗОШ І ступеня».

Дипломом за літературно-художнє видання «Цвіт років» нагороджена Анастасія Лакуста, учениця Козинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Обухівського району.

 

Учасників свята вітали: гурт «Будимир» під керівництвом Мирослави Вертюк, учні гімназійних класів Хотівського НВК, танцювальна студія «Азарт» під керівництвом Лілії Олександрівни Подолянець. Вони стали окрасою свята.

На честь свята «Зерна доброти» для учасників заходу від Ю.В.Цікаленка передали великий солодкий подарунок. Тож по закінченню святавсіхучасниківпригостили тортом.

Вела літературно-мистецьке свято Ванзуряк Євгенія, випускниця Київського національного університету імені Т.Шевченка, випускниця Малої академії наук України, переможець багатьох поетичних конкурсів.

Організатори конкурсу, письменники, журналісти, вчителі, методисти і батьки учнів щиро вірять, що вірші допомагають відчувати прекрасне,  гармонізувати простір життя, знайти шлях до успіху.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Опитування

Вітаємо!

foto
Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України!
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН