Інноваційні підходи в організації навчально-дослідницької діяльності учнів-членів МАН України

prev next

З 5 по 7 червня 2014 року в  м. Києві на базі Міжнародного центру дитячої наукової творчості «Вимпел» Національним центром «Мала академія наук України» був проведений семінар-практикум «Інноваційні підходи в організації навчально-дослідницької діяльності учнів – членів МАН» для координаторів Всеукраїнських інтерактивних конкурсів Малої академії наук «МАН-Юніор Ерудит» та «МАН-Юніор Дослідник» у рамках науково-освітнього проекту «Навчатися, щоб навчати». На семінарі були присутні понад 30 учасників з різних областей України. Київську область представляла методист територіального відділення Бурчак О.А.

Учасників заходу привітали Президент Малої академії наук УкраїниДовгий С.О. та директор Малої академії наук Лісовий О.В.

Пещеріна Т.В. виступила з презентацією діяльності  Національного центру «Мала академія наук України». Вона розказала про освітні проекти,  міжнародні та всеукраїнські масові заходи з учнівською молоддю.

З аналізом результатів Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор Ерудит», методикою підготовки та його проведення познайомила присутніх Білоус С.Ю. - завідувач науково-дослідної експериментальної лабораторії НЦ «МАНУ».

З досвідом проведення конкурсу «МАН-Юніор Ерудит» та «МАН-Юніор Дослідник» поділилися Васильєва В.М. – методист Донецького обласного еколого-натуралістичного центру, Ципнюк О.М. – завідувач відділу по роботі з обдарованою молоддю Херсонського територіального відділення МАН України та інші представники Малих академій наук учнівської молоді, після чого відбулася дискусія та анкетування учасників семінару.

Активно пройшов майстер-клас «Методика динамічного моделювання в педагогічній системі «Школа – МАН», де розглядалися питання вдосконалення інформаційно-комунікативної мережі координаційних центрів Всеукраїнських інтерактивних конкурсів Малої академії наук «МАН-Юніор Ерудит» та «МАН-Юніор Дослідник» в усіх регіонах України, впровадження і практичного використання новітніх інноваційних педагогічних технологій в організації дослідницько-експериметальної діяльності учнів. З методикою проведення конкурсу в номінації «Астрономія» поділився Стаценко М. І. – заслужений вчитель України, вчитель фізики та астрономії Коханівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Токмацького району Запорізької області.

Для учасників семінару провели екскурсію по місту Києву.

 

 

Опитування

Вітаємо!

foto
Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України!
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН