20 жовтня 2011. Вручення карток на отримання стипендії Президента України

prev next

     На виконання листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 12.10.2011 № 1/9-769 «Щодо вручення карток на отримання стипендії Президента України» 20 жовтня 2011 року делегація учнів-переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАНУ прибула до м.Києва у Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут для вручення банківських карток.

     Директор Національного центру МАН України Оксен Васильович Лісовий вітав школярів, які довели свою інтелектуальну перевагу у різних галузях наук, зазначив, що 20% усіх школярів беруть участь в учнівських олімпіадах, у МАН взяло участь близько сто двадцяти тисяч дітей. Кращі з кращих протягом року будуть отримувати стипендію Президента України. Держава відзначила авангард студентства й надала можливість їм продовжувати свою роботу.

     Також Лісовий О.В. відмітив натхненну працю вчителів, організаторів різних етапів олімпіад, конкурсів, які дали поштовх, допомогли визначити мету й були провідниками на шляху до мети учнів – дослідників, та подякував батькам школярів, які підтримували своїх дітей на шляху їхнього розвитку.

     Перший проректор НТУУ «КПІ» Ю.І. Якименко відмітив, що ВУЗ вітає співпрацю з МАН  з огляду на якість підготовки учнів – слухачів малої академії. Юрій Іванович відзначив схильність до наукової діяльності, креативність мислення вихованців МАНУ забезпечує їм лідерське положення серед найуспішніших студентів. Керівництво Національного технічного університету сподівається, що й надалі підтверджувати свій рівень слухачі малої академії будуть у стінах їхнього навчального закладу.

     Директор центру ЗНО І.П.Зайцева вказала на необхідність таких заходів де можна наголосити на своїх досягненнях та перемогах. Ірина Павлівна наголосила на тому, що МАН дає путівку в життя, працює на якість освіти та особистості. Як доктор філологічних наук, вона не могла не відмітити, що шліфуючи мовлення ми удосконалюємо особистість, що мала академія виховує майбутнього сучасного вченого – патріота держави та народу.

     Оксен Васильович перед  врученням Дипломів лауреатів стипендії Президента України відзначив позицію державних структур: хоча в країні можливо не так багато коштів, але проходять постійні інвестування у роботу з обдарованими дітьми. З 2006 року на сьогодні стипендіатів 1620 чоловік. Всі розуміють, що учні-члени МАНУ – стратегічний ресурс країни й мають надію що ці аванси не залишаться мертвим грузом, а дадуть результат для країни у майбутньому.

Тетяна Віталіївна Коркішко, 
завідуюча методичним відділом 
Київського обласного комунального 
позашкільного навчального закладу 
"Мала академія наук учнівської молоді"

 

Опитування

Вітаємо!

foto
Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України!
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН